F.P.U.H. Mabapa

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2017-09-14
Data zakończenia oferty:
2017-10-14

Handlowiec - Sprzedawca - Doradca Techniczny -Specjalista ds.Sprzedaży - Kosztorysant

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1996r. Specjalizujemy się w budownictwie, instalacjach przemysłowych, w tym ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, elektryka i automatyka oraz ciężkim sprzęcie i maszynach budowlanych.

Swoim klientom oferujemy kompleksowe realizacje inwestycji w tym budowę obiektów jak i dobór instalacji oraz profesjonalny dobór części oryginalnych jak i zamiennych do maszyn budowlanych.

Nasza wykwalifikowana kadra realizuje budowy i montaże skomplikowanych jak i prostych instalacji oraz naprawy uszkodzonych maszyn jak również przeprowadzamy serwis i przegląd powierzanych nam urządzeń i maszyn. W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych instalacji i podzespołów, lecz dajemy inwestorom kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych.

Jako zespół aktywnych ludzi w branży posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki urządzeń i instalacji a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zabawą.
- Działamy na terenie całego kraju lecz głównie skupiamy się w woj. śląskim
- Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku instalacji i maszyn
- Posiadamy własny montaż i serwis
- Centrala firmy w Gliwicach

Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:
- stacjonarny charakter pracy
- sporządzenie oferty handlowej
- obsługa sprzedażowa
- obsługa po-sprzedażowa
- obsługa stałych klientów
- doradztwo techniczno - handlowe dla klientów indywidualnych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizowanie planów sprzedażowych

oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie zasadnicze + premie
- specjalny program rozwoju zawodowego
- indywidualny cykl szkoleniowy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- otwarte i wspierające środowisko pracy
- nowoczesne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę w zespole

Wymagania

Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
- zdolności komunikacji z klientami
- wysokie umiejętności handlowe
- doświadczenie w obsłudze klienta
- umiejętność pracy pod presją
- organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
- prawo jazdy kat. B
- ciekawe hobby

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania katalogów technicznych
- znajomość branży budowlanej
- znajomość branży motoryzacyjnej
- znajomość programów kosztorysowych np. Zuzia
- znajomość języka angielskiego
- gotowość do podnoszenia kwalifikacji
- wykształcenie kierunkowe : specjalność ogrzewnictwo, technika sanitarna, klimatyzacja, wentylacja, budowa maszyn i
- smykałkę w dziedzinie handlu