GE Power Controls Polska Sp. z o.o.

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-01-08
Data zakończenia oferty:
2018-02-08

Brygadzista

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Wymagania

Główne obowiązki:

• Realizowanie bieżącego planu produkcji

• Zarządzanie podległymi wydziałami z uwzględnieniem odpowiedniego wykorzystania dostępnych zasobów

• Realizacja właściwego i kontrolowanego przepływu materiałów w obrębie zarządzanego obszaru

• Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników dyscypliny i bezpieczeństwa pracy

• Zapewnienie właściwego raportowania z podległego obszaru.

• Wykonywanie czynności bezpośrednio produkcyjnych w nawiązaniu do planu dziennego.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu mechanicznym

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

• odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa do rozwiązywania problemów w ramach swoich obowiązków,

• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

• dyspozycyjność

Oferujemy:

• pracę w międzynarodowej firmie

• dostęp do systemu szkoleń

• możliwośc rozwoju i współpracy z specjalistami