Eltel Katowice Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. komandytowa

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-09
Data zakończenia oferty:
2018-02-09

Programista Embedded C/C++

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy programistów piszących w języku C/C++ którzy mogli by dołączyć do naszego zespołu projektantów. Przychodząc do nas będziesz mieć wpływ na architekturę tworzonego oprogramowania. W zakresie twoich obowiązków będzie implementacja oprogramowania, konserwacja i utrzymanie istniejącego kodu oraz sporządzaniem dokumentacji. W naszej pracy korzystamy z: Subversion, Redmine, Atolic TrueStudio, Atmel Studio, Rowley Crossworks. Cenimy ludzi sprytnych, lubiących mierzyć się z wyzwaniami i poszukujących nowych rozwiązań. Dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na kształt projektowanych systemów i będziesz mógł wdrażać własne pomysły i rozwiązania.

Wymagania

- znajomość języków C i/lub C++,

- doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów,

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- znajomość procesu powstawania oprogramowania,

- znajomość systemu kontroli wersji,

- gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i zaangażowanie.

Co oferujemy :

- elastyczny czas pracy,

- swobodę działania, możliwość wpływu na końcową architekturę powstających programów,

- prace w kreatywnym zespole zajmującym się nowoczesnymi technologiami,

- pracę w nowoczesnym biurze projektowym niedaleko centrum Katowic,

- udział w konferencjach i szkoleniach,

- dostarczanie potrzebnych materiałów książki, dokumentacje.