Budimex S.A.

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-10
Data zakończenia oferty:
2018-02-10

Inżynier ds. materiałowych - Kontrakt Kolejowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • ustalanie lokalizacji magazynów na składowanie materiałów,
  • ustalanie treści formularza zgłoszeń materiałów,
  • sporządzanie spisu rzeczowego oraz ilościowego materiałów na potrzeby realizacji kontraktu w oparciu o przedmiar, dokumentację projektową i specyfikacje techniczne,
  • opracowanie harmonogramu dostaw materiałów,
  • pozyskiwanie dostawców materiałów,
  • zlecanie badań laboratoryjnych materiałów,
  • zlecanie opracowania recept na mieszanki mineralno-bitumiczne, grunty,
  • zatwierdzanie materiałów i prowadzenie ewidencji materiałów zgłoszonych, zatwierdzonych i odrzuconych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w zakresie inżynierii materiałowej,
  • umiejętności pracy w zespole i negocjacji,
  • konsekwencji w realizowaniu podjętych działań,
  • mobilności.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.