RECONNECT

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Budownictwo
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-11
Data zakończenia oferty:
2018-02-11

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Monter rusztowań (Budownictwo / Szwecja)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

 

Dla naszego partnera, jednej z najwiekszych firm zajmującej sie montażem rusztowań w Szwecji (Sztokholm/Linkoping) szukamy obecnie

 

Montera rusztowań (Budownictwo)

 

Czym będziesz się zajmowaj

Poszukujemy zmotywowanej osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Montera rusztowań.

Codzienna praca będzie polega na montażu oraz demontażu rusztowań na obiektach budowlanych (elewacje)!

Praca u naszego klienta wymaga wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz w pełni odpowiedzialny za wykonywane przez Ciebie pracę.

 

Co oferujemy

Oferujemy szwedzką umowę o pracę, za czym idzie opłacane są przez pracodawcę szwedzkie składki ubezpieczeniowe, takie jak emerytalne czy chorobowe. Ewentualne nadgodziny są zawsze rozliczane według stawek obowiązujących w Szwecji.

Na stanowisku Montera nasz partner oferuje stawkę według ustaleń zbiorowych jakie obowiazują na danym projekcie. W zależności od uciążliwości projektu stawki wahają się od 160 kr-170 kr brutto/h i w góre. (88 % stawki)

UWAGA! Pracodawca oferuje pełen zakres szkoleń wymagny, by osiągnąć szwedzki Yrkesbrev który uprawnia Ciebię do otrzymania 100 % stawki która obowiazuję na danym objekcie.

Dodatkowo można liczyć na zwrot kosztów podróży między miejscem zamieszkania w Szwecji a miejscem pracy (kilometrówki).

W znalezieniu miejsca zamieszkania pomaga pracodawca, natomiast opłacasz je sam tak jak każda inna osoba mieszkająca i pracująca w Szwecji.

Praca przez caly rok. Możliwa także praca w systemie rotacyjnym.

Firma zapewnia również szkolenia pozwalające na pracę w Szwecji!

Wymagania

Nasze oczekiwania

Oczekujemy minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku montera. Aktualne uprawnienia montera rusztowań/lekarskie. Referencje.

Doświadczenie w pracy w Skandynawii jest mile widziane tak jak komunikatywny język angielski czy szwedzki.

Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Informujemy również iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi przez naszego klienta kandydatami.