Skawina - Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika

Kategoria:
Badania i rozwój
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-11
Data zakończenia oferty:
2018-02-11

Metrolog (maszyny współrzędnościowe)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych;
  • Analiza uzyskanych wyników;
  • Opracowywanie sprawozdań z przeprowadzonych testów;
  • Nadzór nad prawidłowym stanem urządzeń laboratoryjnych;
  • Wykonywanie czynności serwisowych maszyn i urządzeń laboratoryjnych;
  • Rozwój i doskonalenie metod badawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Mile widziane wykształcenie wyższe;
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyny współrzędnościowe;
  • Doświadczenie w obsłudze ramienia pomiarowego;
  • Mile widziana znajomość programu CMM Manager lub Modus;
  • Znajomość programu Power Inspect będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości pracy;
  • Dobre warunki pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku w obrębie wysokich standardów pracy.