Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Kategoria:
Inżynieria
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-11
Data zakończenia oferty:
2018-02-11

DESIGN ENGINEER (CATIA V5)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszym Centrum Badawczo – Rozwojowym (EEEC) w Gliwicach na stanowisko:

Wymagania

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • projektowanie amortyzatorów i ich komponentów, prototypów i oprzyrządowania
  • sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej (modelowanie bryłowe i powierzchniowe) i rysunkowej zgodnie z wymaganiami klientów oraz wymaganiami wewnętrznymi, z zastosowaniem programu Catia v5 lub NX
  • współpracę z innymi centrami technicznymi Tenneco spoza Polski
  • analizę potrzeb klienta
  • sporządzanie propozycji projektu
  • ustalanie i modyfikację standardów 3D/2D
  • raportowanie zgodnie z wewnętrznymi wymaganiami

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub elektromechaniczne)
  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu przy zastosowaniu systemów CAD – modelowanie bryłowe i powierzchniowe (Catia v5 – warunek konieczny, znajomość NX będzie dodatkowym atutem)
  • zdolności analityczne
  • wysoki poziom umiejętności technicznych
  • płynna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • dokładność
  • staranność
  • samodzielność w działaniu
  • gotowość do podróży służbowych

Wybranym osobom oferujemy:

  • uczestniczenie w projektach rozwoju amortyzatorów dla największych producentów samochodów (GM, VW, Audi, BMW, Mercedes, Ford, Jaguar, Land Rover, Nissan, Renault, PSA i wielu innych)
  • twórczą pracę w międzynarodowym środowisku
  • miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do najnowszych technologii projektowania i produkcji
  • bogaty pakiet socjalny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.