NetArch Sp. z o.o.

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Młodszy specjalista Google Adwords Częstochowa / SEM, marketing online

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Agencja SEO/SEM Sempai poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty Google Adwords.

= Zakres obowiązków:

- prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii dla klientów firmy
- przygotowywanie danych do wykorzystania w narzędziach i kampaniach adwords
- administracja i rozbudowa kampanii linków sponsorowanych
- współpraca przy większych kampaniach pod okiem SEM managera

Wymagania

= Wymagania / oczekiwania:

- zainteresowanie marketingiem internetowym, Google AdWords
- zdolności analityczne, Google Analytics
- sprawna praca w arkuszu kalkulacyjnym
- umiejętność organizacji pracy, współpracy
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
- certyfikat Google Adwords będzie dodatkowym atutem

- praca w formie i wymiarze zatrudnienia dostosowanym do potrzeb i oczekiwań (umowa o pracę; umowa o dzieło; staż)
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami

Jeżeli w/w dobrze odzwierciedla Twoje kompetencje i jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do przesłania CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.