Trenkwalder

Kategoria:
Human Resources / Zasoby ludzkie
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Junior HR administrator z językiem francuskim

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • obsługa telefoniczna klienta francuskojęzycznego,
  • odpowiadanie na zapytania pisemne w systemie ticketowym,
  • przygotowywanie dokumentacji oraz umów dla zatrudnionych pracowników.

Wymagania:
  • znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • mile widziane zainteresowanie branżą HR.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w HR,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w branży elektrotechnicznej,
  • przyjazny zespół, który wspomoże stawianie pierwszych kroków w pracy na stanowisku konsultanta.