LUX MED Sp. z.o.o

Kategoria:
Inżynieria
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Pracownik Techniczny

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Sprawowanie nadzoru technicznego nad urządzeniami, instalacjami i elementami wyposażenia budynku;
  • Przeprowadzanie regularnych konserwacji oraz bieżących napraw urządzeń i instalacji,
  • Zgłaszanie awarii sprzętu bądź instalacji;
  • Odpowiedzialność za ciągłość funkcjonowania obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem oraz bezpieczeństwo osób przebywających na jego terenie,
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prowadzonych napraw bieżących i okresowych sprzętu, urządzeń i instalacji;
  • Odpowiedzialność za terminowość przeglądów technicznych zgodnie z obowiązującym harmonogramem, zlecanie przeglądów technicznych, kontakt z firmami zewnętrznymi i nadzór nad ich pracą,
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych zleceń i ich odbiór.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne - mile widziane wyższe;
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV;
  • Praktyczna znajomość MS Office;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność;
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność pracy z komputerem i podstawowa znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ppracę w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie zmianowym;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;