Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Inżynieria
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Specjalista Utrzymania Ruchu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

-zapewnienie ciągłości utrzymania maszyn, urządzeń i systemów automatycznych

-nadzorowanie magazynu części zamiennych

-nadzorowanie obiegu dokumentów Utrzymaniu Ruchu

-analiza rynku pod kątem potencjalnych dostawców

-rozwiązywanie aktualnych problemów związanych z utrzymaniem ruchu

Wymagania:

-wykształcenie techniczne

-znajomość obwodów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych

-umiejętność programowania PLC

-dobra znajomość rysunku technicznego

-znajomość narzędzi TPM,LOTO,5-WHY,diagram ISHIKAWA

-umiejętność pracy w środowisku MS Office, CAD,3-D

-prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

-praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-umowa o pracę

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 723 193 162.

Numer referencyjny: SP/UR/LEG/112017