Devire

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Inżynier ds. Technicznych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się utrzymaniem technicznym powierzchni komercyjnych, poszukujemy aktualnie odpowiednich kandydatów na stanowisko: Inżyniera ds. Technicznych

Będziesz odpowiadał za wsparcie techniczne w zakresie utrzymania powierzchni komercyjnych (w obiektach użyteczności publicznej, handlowych, biurowych, hotelowych), zapewnienie prawidłowego funkcjonowania aplikacji wspierających utrzymanie techniczne powierzchni komercyjnych, analizę występujących usterek oraz przygotowywanie właściwych rozwiązań w zakresie automatyki / elektroniki / elektryki, bieżącą aktualizację oprogramowania wspierającego utrzymanie techniczne nieruchomości oraz rekomendację właściwych rozwiązań w tym zakresie. U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektryki / elektroniki / automatyki
  • 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi, wspierającymi prawidłowe techniczne funkcjonowanie powierzchni komercyjnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Otwartość na innowacje techniczne, nowe aplikacje, chęć poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, punktualność, terminowość

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system bonusowy uzależniony od wyników pracy
  • Zatrudnienie w dynamicznej, międzynarodowej i rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowszych technologii i aplikacji w zakresie technicznej obsługi powierzchni komercyjnych oraz szerokie możliwości poszerzania wiedzy w tym zakresie

Miejsce pracy / Location Warszawa