Devire

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Kierownik Robót Torowych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Robót Torowych. Osoba na stanowisku Kierownika Robót Torowych będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu robót kolejowych, koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku, przestrzeganie harmonogramu robót oraz współpracę z dostawcami i podwykonawcami robót. Ponadto, osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji, koordynację pracy pracowników budowy i udział w procesie rozliczania kosztów, sporządzaniu zestawień zużycia materiałów oraz prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasz Klient Zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w dużej, rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczna

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • wykształcenie wyższe budowlane – specjalizacja kolejowa
  •  uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności kolejowej
  •  doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii kolejowych
  • praktyczna znajomość Prawa Budowlanego, PZP oraz metodyki prowadzenia projektów
  • znajomości warunków kontraktowych FIDIC
  •  dyspozycyjność – praca w delegacji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy / Location Warszawa, Kraków, Poznań