Devire

Kategoria:
Zdrowie / Uroda / Rekreacja
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Analityk Biznesowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest jedna z wiodących, międzynarodowych firm z branży medycznej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego.

Osoba zatrudniona u naszego Klienta będzie odpowiedzialna za:

  • Realizację projektów doradczych jako członek zespołu Konsultingu
  • Wykonywanie ilościowych i jakościowych analiz związanych z funkcjonowaniem rynku
  • Udział w wypracowywaniu strategicznych rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Przygotowywanie ofert, raportów i prezentacji stosownych do charakteru projektu oraz potrzeb Klienta.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym i biznesownym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla Firm z branży farmaceutycznej.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (mile widziane ekonomiczne, matematyczno-statystyczne, informatyczne)
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegłą znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobrą znajomość MS Excel i MS PowerPoint
  • Kreatywność w podejściu do problemów i umiejętność szybkiego pogłębiania wiedzy.

Miejsce pracy / Location Warszawa