Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Kategoria:
Zarządzanie jakością
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Specjalista ds. zarządzania jakością

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania jakością zgodnego z normami ISO
  • Wdrażanie oraz nadzór działań korygujących i zapobiegawczych
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych
  • Przygotowywanie oraz kontrolowanie dokumentacji systemowej
  • Nadzorowanie i opracowywanie procedur oraz instrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne najlepiej o kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość wymagań systemu certyfikacji ISO
  • Wiedza na temat metod wdrażania systemów zarządzania jakością
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi klienta
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Motywacja do pracy oraz dobra umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca na pełen etat
  • Praca jednozmianowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.