E&S Industry S.A.

Kategoria:
Transport / Spedycja
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Operator Wózka Widłowego

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Firma E&S Industry S.A. poszukuje pracowników na stanowisko: Magazynier

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
• umowę o pracę
• system premiowy
• Benefity takie jak:
- dofinansowanie do posiłków w stołówce zakładowej
- darmowe produkty firmy raz na kwartał
- fundusz socjalny
- szkolenia
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego w związku z dynamicznym rozwojem firmy

Wymagania

Nasze wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe
• pozytywne nastawienie, zaangażowanie, rzetelność
• gotowość do pracy na 3 zmiany
• otwartość na rozwój własnych umiejętności
• mile widziane prawo jazdy kat. T lub B + E

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV