Trenkwalder

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Koordynator IT (m/k)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • informowanie na temat zmian usług i wprowadzania nowych usług IT, a także udzielania odpowiedzi na pytania, dotyczące obszaru IT, zgłaszane za pośrednictwem w wewnętrznych portali (np.: Siemens Social Network),
  • wsparcie użytkowników przy uruchamianiu nowego sprzętu lub oprogramowania kierowanie zleceń do dostawców usług IT (w zakresie niedostępnym dla użytkowników) oraz inicjowanie eskalacji według określonych procedur,
  • koordynacja i realizacja procesu on/off boadringu pracowników z perspektywy systemów IT.
  • prowadzenie krótkich szkoleń wprowadzających z obszaru rozwiązań IT stosowanych w firmie
  • udział w koordynacji i realizacji testów z udziałem użytkowników, włączając zbieranie informacji zwrotnej oraz zaangażowanie w działania szkoleniowe podczas wdrożeń rozwiązań IT/telco,
  • doradztwo przy zamawianiu i zakupach w obszarze IT/telco (urządzenia peryferyjne i oprogramowanie),
  • inicjowanie lub wspieranie działań w zakresie zarządzania licencjami na oprogramowanie,
  • bycie punktem kontaktowym dla centralnych służb IT w zakresie zadań utrzymania środowiska IT,
  • wsparcie procesu realizacji napraw gwarancyjnych sprzętu IT/telco,
  • uczestnictwo w regionalnej społeczności Koordynatorów IT.

Wymagania:
  • Zainteresowanie obszarem IT, komunikacji biznesowej oraz wdrażaniem rozwiązań biznesowych opartych o nowe technologie,
  • Umiejętność i chęć uczenia się w zakresie zagadnień IT z uwzględnieniem sprzętu, systemów i podstawowych aplikacji użytkownika,
  • 1-2 lata na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny - pozwalająca na swobodną komunikację w kwestiach technicznych z Helpdeskami IT,

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego międzynarodowym środowisku (kontakt z IT koordynatorami z innych krajów),
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premiowe
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie, będącej liderem w branży