Inventum Sp. z o.o.

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
IT - Rozwój oprogramowania
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Poszukujemy pasjonatów ze wszystkich obszarów IT

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Firma

Niezwykły i rozwojowy projekt, startup z ogromnym potencjałem globalnym, gdzie cały czas trzeba wspólnie zdobywać wiedzę i nowe kompetencje, samemu weryfikując ich skuteczność i przydatność, tworząc całkowicie nowe rozwiązania. To miejsce dla tych, którzy chcą robić coś pożytecznego i ciekawego nie obawiając się wyzwań i nieznanego.

 

Kogo szukamy

Poszukujemy pasjonatów rozwijających swe talenty we wszelkich sferach szeroko pojętego obszaru technologii, IT, telekomunikacji, Internetu, automatyzacji, eCommerce i wielu innych. Można by wymieniać popularne specjalności, jak programowanie aplikacji webowych czy mobilnych, bazy danych, cloud, systemy eksperckie, rozwiązania rozproszonej mocy obliczeniowej, sztucznej inteligencji czy na poziomie hardware oraz zarządzania projektami i zasobami ludzkimi ... lepiej jednak od razu powiedzieć, że nasza droga jest nieco inna i mile widziany jest każdy utalentowany pasjonat, ze wszystkich obszarów - ponieważ wielu rozwiązań i technologii, jakie są nam potrzebne jeszcze nie ma ... musimy je stworzyć razem i inaczej niż uczono nas do tej pory. To samo dotyczy specjalistów od organizacji, sposobów pracy, zarządzania oraz struktury funkcjonowania projektu. Dlatego podejmowanie decyzji nie wymaga u nas spotkań ani analiz. Liczy się szybkość decydowania oraz natychmiastowa weryfikacja, czy coś działa - jeśli nie, nikt nie ma problemu, żeby to zmienić i spróbować na nowo. W absolutnie każdym obszarze.

Wymagania

Czego oczekujemy

Twoje dyplomy, certyfikaty i świadectwa nie są najważniejsze. Pokaż swoje zainteresowania i osiągnięcia, co potrafisz, co chcesz robić, co już zrobiłeś. Pokaż swoje marzenia i pasje. Nie dbamy o to ile masz lat, jakie skończyłeś szkoły, jakie masz wykształcenie. Nie liczy się również jak duże masz doświadczenie. Ważne jest to, co jest Twoją pasją i to czy chcesz się rozwijać, bo poszukujemy zakręconych pasjonatów, którzy potrafią wyjść poza utarte schematy i nie obawiają się zmian.

Dobrze jeśli masz w sobie pracowitość i wytrwałość, nie poddajesz się po kilku próbach, nie odpuszczasz, szukasz rozwiązania, aż je znajdziesz - bądź jak Edison, przeprowadził kilka tysięcy prób zanim powstała żarówka! Nie oczekujemy jednak niewolniczej pracy po nocach – nie masz pracować ciężko ale efektywnie i z uśmiechem, bo musisz mieć czas oraz siły na myślenie, poszukiwania i eksperymentowanie.

Potencjał buduje się poprzez samodzielne zdobywanie wiedzy – więc to na Tobie spoczywa obowiązek przygotowania się do działania. Nie ma szkoleń stanowiskowych, za to jest dużo przekazywania wiedzy. Nie zawadzi też nieco ciekawości świata i odwagi, aby nie bać się iść tam gdzie jeszcze nikogo nie było. Zdolnościom winna towarzyszyć wyrazista osobowość, zróżnicowane zainteresowania, inicjatywa, elastyczność, otwartość i skłonność do współpracy – ponieważ dotychczasowa wiedza i doświadczenia mogą okazać się mało przydatne na nowym, nieznanym terytorium.

Szukamy pozytywnych ludzi ze skłonnościami do myślenia, pasją, zaangażowaniem i radością życia, takich którzy lubią ludzi i są skłonni czasem pomóc innym oraz poświęcić swój czas, jeśli trzeba. Spotkasz tutaj takich samych pasjonatów, innych nie przyjmujemy. I weź ze sobą przyjaciół, z fajnymi ludźmi, w zaufaniu i przyjaźni lepiej się pracuje i łatwiej stawia czoło wyzwaniom.

: )

 

Co oferujemy

Środowisko dla ludzi z pasją tworzenia rzeczy niekonwencjonalnych, lubiących kreację. Nowatorska i oryginalna struktura, którą sam współtworzysz, zapewnia efektywność, swobodę, dużą samodzielność, tolerancję i szacunek. Otrzymujesz pomoc i współpracę w środowisku życzliwości i wzajemnej stymulacji do rozwoju a nie konkurowania. Dlatego nie potraktujemy Cię jak pracownika wykonującego polecenia lecz jak sprzymierzeńca – będziemy Cię zachęcać do podejmowania wyzwań, rozwiązywania niebanalnych zagadnień i odnajdowania w sobie zacięcia badawczego oraz odwagi do wyprawy w nieznane. Zadbamy o miejsce, w którym nie będziesz bać się eksperymentować ani obawiać krytyki, czy nawet przyznać się do błędu. Nie wahaj się więc bronić swego stanowiska, swoich oryginalnych, nieszablonowych pomysłów ani też patrzeć krytycznie. Nie obawiaj się wywrotowo podważać zastanego status quo czy autorytetów. Za to będziesz mieć okazję aby poczuć sens swego zaangażowania i sens tego co robisz oraz mieć głębokie poczucie, że to co robisz przyczynia się do powstania czegoś istotnego, przydatnego i wartościowego.

 

Wynagrodzenie

Jak to w startupie - najpierw trzeba coś zbudować, później możemy rozmawiać o nagrodach. W rozmowie z inwestorami nie działa bowiem odezwa: „dajcie mi pieniądze, a pokażę wam jak wiele jestem wart” - ich odpowiedź niezmiennie brzmi tak samo: „pokaż co zrobiłeś, to może nas przekonasz do tego abyśmy powierzyli ci nasze pieniądze”. Zatem w początkowym okresie wyłącznie współpraca na zasadnie bezpłatnego stażu, praktyki bądź wolontariatu. Dalej wszyscy pracujemy razem, także i nad tym aby późniejsze wynagrodzenie oraz plan na akcje przyniosły profity, które mogą zapewnić wolność finansową i możliwość realizacji marzeń.

: )

 

Zanim prześlesz swoją aplikację

Uwaga: nie przysyłaj swojego CV, i tak go nie przeczytamy – nagraj 1 minutowy film (dłuższych nie oglądamy) zamieść go w dowolnym serwisie i wyślij nam link do niego. Powiedz jaki jest twój system wartości, co jest dla ciebie ważne, o czym marzysz, co chcesz robić i z kim, powiedz kim jesteś. Nie szukamy idealistów żyjących wyłącznie marzeniami, ale osób skłonnych poświęcić swój czas i energię, aby zmierzyć się z wyzwaniem i zbudować niezwykły projekt, na skalę globalną. Dołącz do nas, ale tylko jeśli jesteś otwarty na zmiany i szybki rozwój - bo jeśli to zrobisz, tylko jedno jest pewne - Twoje życie już nie będzie takie samo.

: )