Inicjatywa Euro

Kategoria:
Call Center
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Przedstawiciel Handlowy - Fundusze Unijne

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji dla firm z sektora MŚP szuka doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty do spraw Funduszy Unijnych dla Klienta Biznesowego.

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów (firmy z sektora MŚP);
- umawianie spotkań z potencjalnymi klientami (firmy z sektora MŚP);
- prezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych;
- realizowanie planów sprzedażowych;

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe),
- umowę zlecenie na okres próbny, po okresie próbnym umowę o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,
- samodzielności,
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok.