Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Call Center
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Kompletowanie książek w Skawinie - 16 zł/brutto

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:
Kompletowanie i pakowanie zamówień
Skanowanie książek, przenoszenie, układanie
Przygotowanie do wysyłki

Wymagania:
-chęci do do pracy, zaangażowania,
-uczciwości, sumienności, sprawności fizycznej
-mile widziani zarówno studenci jak i osoby nieuczące się
-dyspozycyjność do pracy: niedziela 8-16, poniedziałek 9-19, wtorek 9-17 lub cały tydzień
Możliwość pracy tylko w wybrane dni

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie 16 zł brutto/h
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
-terminowe wynagrodzenie, jasne warunki współpracy.

Praca do 18 grudnia

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMEMU!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Numer referencyjny: KK/12/2017/KRK