Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Kategoria:
Call Center
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta (NIE SPRZEDAŻ)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- telefoniczną obsługę Klienta zgodnie z najwyższymi standardami (połączenia przychodzące – kontakt z obecnymi Klientami firmy TAURON - NIE SPRZEDAŻ),
- diagnoza i pomoc w zakresie rozwiązania problemów Klienta.

Oferujemy:
- GWARANTOWANA stawka godzinowa 16,00 zł BRUTTO + system motywacyjny,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
- wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń na każdym z etapów współpracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,
- wysoka motywacja do pracy oraz kultura osobista,
- dobra dykcja,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.