Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Human Resources / Zasoby ludzkie
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Specjalista ds. Rekrutacji

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
  • Selekcja i rekrutacja kandydatów
  • Utrzymywanie relacji z klientem oraz rozwijanie współpracy poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe i pakiet dodatkowych benefitów,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju i doskonalenia kultury biznesowej,
  • Pracę w przyjaznym zespole przy realizacji kluczowych projektów
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem 723 193 162.

Numer referencyjny: SDR/10/2017/LEG