GREMIUS

Kategoria:
Nieruchomości
Lokalizacja:
woj. pomorskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-12
Data zakończenia oferty:
2018-02-12

Zarządca Nieruchomości

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Gremius Spj.

Poszukujemy pracowitej i ambitnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
• samodzielna obsługa nieruchomości mieszkalnych zarządzanych przez firmę
• kontakty i stała współpraca z właścicielami z naciskiem na zapewnienie wysokiego poziomu bieżącej komunikacji z właścicielami nieruchomości
• współpraca z firmami zewnętrznymi, świadczącymi usługi na rzecz zarządzanych nieruchomości
• bieżące kontrole nieruchomości
• obsługa i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych
• kontrola terminowości i jakości wykonywanych usług w obiekcie
• analiza kosztów utrzymania nieruchomości i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty i przychody

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność, bardzo wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

• pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)