LeasingTeam Sp. z o.o.

Kategoria:
Produkcja
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-13
Data zakończenia oferty:
2018-02-13

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0014388
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Diagnozowanie i naprawy układów mechanicznych, pneumatycznych i automatyki;
• Odpowiedzialność za powierzone maszyny produkcyjne;
• Naprawy bieżące;
• Raportowanie w systemie działań podejmowanych na maszynach;
• Działania korygujące oraz doskonalące w ramach utrzymania maszyn.

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne;
• Zmysł techniczny, umiejętność analitycznego myślenia;
• Znajomość napędów elektrycznych;
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym;
• Ważne uprawnienia SEP 1kV.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z czytelnym systemem premiowym;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (przez zakład produkcyjny).