AGATA

Kategoria:
Internet / e-Commerce / Nowe Media
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-01-14
Data zakończenia oferty:
2018-02-14

Grafik

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca weryfikacja oferty dostępnej w sklepie internetowym;
  • dbanie o wysoką jakość prezentacji produktów w szczególności pod kątem wizualnym;
  • stały kontakt ze studiem foto - zlecanie wykonania zdjęć produktowych;
  • praca z bazą produktową.

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programów graficznych: Corel Draw, Adobe Photoshop;
  • doświadczenia w pracy, poparte interesującym portfolio;
  • znajomości pakietu Microsoft Office;
  • doświadczenia w opracowywaniu materiałów reklamowych;
  • umiejętności przygotowywania materiałów do druku;
  • zmysłu plastyczny;
  • dyspozycyjności, samodzielności i komunikatywności;
  • umiejętności pracy w zespole, w systemie zadaniowym.

Wymagania

Zatrudnionym oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia
atrakcyjny pakiet socjalny
prywatną opiekę medyczną
pakiet sportowy
bogaty pakiet szkoleń
pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej sie polskiej firmie
możliwość rozwoju zawodowego
dobrą atmosferę pracy