FallWork Sp. z o.o.

Kategoria:
Public Relations
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-06
Data zakończenia oferty:
2018-03-06

Manager ds. Rozwoju Portalu Internetowego

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za stronę wizualną serwisu
• opracowanie i realizowanie strategii rozwoju serwisu
• proponowanie nowych rozwiązań dotyczących funkcjonalności serwisu i stała praca nad rozwojem serwisu
• współpraca z wydawcą serwisu (Manager nie będzie odpowiedzialny za treści publikowanych artykułów)

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie sukcesów, elastyczność przy doborze formy zatrudnienia (umowa o pracę)
• samodzielność i niezależność działań
• pakiet socjalny
• pracę w centrum Poznania w nowoczesnym biurze

Jeśli masz wiedzę w zakresie rozwoju nowo powstającego serwisu i głowę pełną pomysłów jak zarządzać i rozwijać serwis internetowy od strony technicznej i wizerunkowej aplikuj już dziś.

*Oferta pracy stałej

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w pracy w serwisie internetowym
• umiejętność zarządzania projektami IT w serwisie
• wykształcenie wyższe
• umiejętność pracy w zespole, asertywność