Trenkwalder

Kategoria:
Edukacja / Szkolenia
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-02-06
Data zakończenia oferty:
2018-03-06

Regionalny kierownik sprzedaży – Doradca hodowlany (woj. dolnośląskie)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła i trzody chlewnej,
  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
  • aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • monitorowanie rynku.

Wymagania:
  • wykształcenie zootechniczne lub rolnicze,
  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie z tradycjami hodowlanymi,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.