Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Edukacja / Szkolenia
Lokalizacja:
woj. podkarpackie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-07
Data zakończenia oferty:
2018-03-07

Mechanik Utrzymania Ruchu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Zapewnianie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Odpowiedzialność za wszelkie zagadnienia w zakresie utrzymania ruchu
  • Wykonywanie niezbędnych przeglądów maszyn
  • Bieżące usuwanie awarii i wymiana części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie w branży automotive
  • Umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy
  • Duży zakres samodzielności na oferowanym stanowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: MUR/12/2017/KLC