Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Edukacja / Szkolenia
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-07
Data zakończenia oferty:
2018-03-07

Asystent/ka w dziale jakości/nowa firma

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz pierwszej pracy i jesteś absolwentem kierunków np. inżynieria produkcji, zarządzanie jakością, logistyka, transport itp.

Chcesz zdobyć doświadczenie w nowej i renomowanej firmie produkcyjnej,

Masz dobrą znajomość języka angielskiego i exela,

Szukasz pracy biurowej na 1 zmianę od pon do pt.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • Pracę na 1 zmianę od pon do pt.
  • Możliwości rozwoju
  • Komfortowe warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Karta sportowa, prywatne ubezpieczenie

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa reklamacji w systemie
  • Wprowadzanie danych, praca w exel
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

Nasz Klient mieści się na terenie Panattoni Park w Sosnowcu.

Oferta dotyczy pracy za pośrednictwem Adecco z możliwością długofalowej współpracy! Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: MG/07/18/SOS