Enginar Sp. z o.o.

Kategoria:
Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-08
Data zakończenia oferty:
2018-03-08

Koordynator Sprzedaży

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w zakresie strategii, reklamy, produkcji materiałów POS, poligrafii oraz chłodnictwa przemysłowego. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Czym będziesz się zajmował?

- aktywny kontakt z klientami
- umawianie spotkań handlowych
- przygotowywanie ofert handlowych
- wpieranie zespołu Account Managerów w codziennych obowiązkach
- Praca na pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30.

Co oferujemy?

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w stabilnej firmie o ugruntowanej reputacji w branży
- Pracę w międzynarodowym środowisku gwarantującą praktyczne poznanie wielokulturowości biznesowej
- Rozwój zawodowy w bardzo dynamicznym i młodym zespole
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system bonusowy uzależniony od osiąganych wyników (po okresie próbnym)
- Ubezpieczenie medyczne
- Pakiet szkoleń dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika

Czego oczekujemy?

- wykształcenie minimum średnie
- komunikatywność
- dobra organizacja
- znajomość MS Office
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem