Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-10
Data zakończenia oferty:
2018-03-10

Inspektor ds. rozliczeń z członkami i najemcami

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie poszukuje  kandydata na stanowisko

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa interesantów,
  • comiesięczna aktualizacja danych związanych z naliczeniem opłat za użytkowanie lokali,
  • analiza i uzgadnianie kont,
  • prowadzenie ewidencji analitycznej  w zintegrowanym systemie rozliczeń,
  • bieżące księgowanie wyciągów bankowych,
  • przesyłanie rozksięgowanych wyciągów bankowych do modułu finansowo księgowego,
  • windykacja należności,
  • obsługa systemów bankowości elektronicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie  wyższe ekonomiczne
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa komputera
  • punktualność, sumienność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • rodzaj umowy  – na okres próbny,
  • wynagrodzenie – do 3.100 zł/miesięcznie + 20 % premii uznaniowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 16 lutego 2018r.

Uprzejmie informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami – rozmowa

kwalifikacyjna w dniu 20 lutego 2018r.