Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-10
Data zakończenia oferty:
2018-03-10

Specjalista ds. Kontrolingu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z obszaru Automotive.
Nowy zakład produkcyjny jest zlokalizowany 20 minut autostradą od Gliwic ( powiat strzelecki)!
Szukamy osób z doświadczeniem w kontrolingu w firmie produkcyjnej.
Do zadań tej osoby będzie należało:

  • przygotowania comiesięcznych raportów finansowych (analizy i zestawienia finansowe)
  • przygotowywanie danych do budżetu, prognoz budżetowych, monitorowania ich wykonania oraz analiz odchyleń
  • kontrola kosztów poszczególnych działów
  • udział w sporządzeniu zamknięcia miesiąca i roku
  • gromadzenia, selekcji, oceny i prezentacji danych wewnętrznych i zewnętrznych niezbędnych do podjęcia decyzji biznesowych,
  • udziału w projektach controllingowych, mających na celu optymalizację procesów controllingowych i raportowania (rozwój narzędzi w zakresie raportowania i tworzenia analiz).

Nasz Klient zapewnia

  • umowę o pracę w nowym zakładzie produkcyjnym
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatek transportowy

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (finanse, ekonomia, zarządzanie)
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale controllingu, preferowane w firmie produkcyjnej
  • praktyczną znajomość wskaźników finansowych (m.in CF, ROI, ROE)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • praktyczną znajomości systemu SAP, mile widziana
  • bardzo dobrą znajomość MS Excel, w tym programowanie VBA
  • umiejętność pracy z dużą liczbą danych,
  • dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie

Miejsce pracy / Location okolice Gliwic