Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-10
Data zakończenia oferty:
2018-03-10

Pracownik biurowy w Dziale Transakcji i Windykacji

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest spółka specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów nowych i używanych wszystkich marek oferowanych w sieci sprzedaży. Działalność operacyjną prowadzi od 15 czerwca 1998 roku i od tego czasu wspiera sprzedaż samochodów grupy na rynku polskim.

W związku ze stałym rozwojem Firmy obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko Pracownika biurowego w Dziale Transakcji i Windykacji. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za  kontakt z Klientem w sprawie spłat kredytów, opóźnień w zapłatach oraz za przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.

Nasz Klient zapewnia:

  • Umowę zlecenie - 15zł / h brutto.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 / 10-18.
  • Dogodną lokalizację (Służew).
  • Szkolenie wstępne oraz wsparcie zespołu.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Status studenta (gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin).
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!
  • Komunikatywność oraz asertywność.
  • Zaagnażowanie w powierzone obowiązki, sumienność.

Miejsce pracy / Location Warszawa