Devire

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-10
Data zakończenia oferty:
2018-03-10

Specjalista ds. zakupów produkcyjnych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. zakupów produkcyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór i współpracę z dostawcami materiałów bezpośrednio-produkcyjnych.
  • Realizację zapotrzebowań i zamówień zakupowych dla zakładów produkcyjnych.
  • Negocjowanie warunków handlowych dotyczących cen, warunków dostawy, płatności oraz umów.
  • Prowadzenie procesu ofertowego.

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Udział w ciekawych projektach i szkoleniach.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę.
  • Bogary pakiet benefitów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie min. 3 lat na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.
  • Wiedza z zakresu wskaźników i procedur zakupowych.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne.

Miejsce pracy / Location Mazowieckie