Devire

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-10
Data zakończenia oferty:
2018-03-10

Specjalista ds. zakupów

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego klienta, międzynarodowej instytucji finansowej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Specjalisty ds. Zakupów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiezialna za:

  • Wspieranie rozwoju i realizacja strategii i usług w zakresie zakupów i kontaktu z dostawcami, negocjacje kontraktów.
  • Rekomendacje potencjalnych dostawców, monitorowanie i wnoszenie wkładu w poprawę wydajności dostawców.
  • Zapewnienie terminowego wykonania zamówień.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze zakupów, nie boisz się wyzwań, masz pomysły na obniżenie kosztów związanych z zakupami, cechujesz się analitycznym podejściem do problemów, potrafisz budować relacje z dostawcami, biegle posługujesz się językiem angielskim, a w codziennej pracy poszukujesz niestandardowych rozwiązań i chciałbyś związać się z międzynarodową instytucją finansową, która w Warszawie aktywnie rozwija globalne centrum wsparcia - aplikuj, szukamy właśnie Ciebie!

Nasz Klient Zapewnia:

  • dynamiczne środowisko pracy pełne wyzwań
  • umowę o pracę oraz bardzo atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów (mile widziane doświadczenie w obszarze administracyjnym, HR, marketingu, zakupy usług profesjonalnych, insurance).
  • Bieglą znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie związane z optymalizacją kosztów.
  • Znajomość zasad tworzenia i zawierania umów z dostawcami.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Word.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Zaangażowanie.

Miejsce pracy / Location Warszawa