Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. łódzkie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-11
Data zakończenia oferty:
2018-03-11

Ekspert ds. Kadr i Płac

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym klientem jest firma z siedzibą w Łodzi świadcząca usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, podatków oraz audytu. Obsługuje ponad 200 podmiotów z Polski oraz zagranicy.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Eksperta ds. Kadr i Płac. Osoba zatrudniona na tej pozycji odpowiedzialna będzie za: przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne oraz administrowanie tą dokumentacją w celu zapewnienia zgodności procesu z wymogami prawa, realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby czy macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa, sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego, przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Nasz Klient zapewnia:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia oraz umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premię uznaniową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bony świąteczne
  • Szkolenia
  • Dofinansowanie do karty sportowej

U Kandydatów zwracamu uwagę na:

  • Minium 2 letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania ewidencji czasu pracy-umiejętność kwalifikowania godzin pracy-normalne, nadliczbowe. Różne systemy i rozkłady casu pracy- w tym równoważny, kilkumiesięczne okresy rozliczeniowe dla czasu pracy
  • Praktyczna wiedza w zakresie sporządzania deklaracji PIT, ZUS, PFRON
  • Doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń przy złożonych systemach wynagradzania-wieloskładnikowe, listy płac, składniki za różne okresy rozliczeniowe, naliczenia świadczeń za czas choroby/macierzyństwa przy złożonych systemach
  • Doświadczenie w pracy na różnych systemach kadrowo-płacowych
  • Dokładność, skrupulatność
  • Wysoką kulturę osobistą
  • Bardzo dobra znajomość MS Office zwłaszcza MS EXCEL
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy / Location ŁÓDŹ