ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-11
Data zakończenia oferty:
2018-03-11

Event Assistant

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Numer ref. EAS/014/ARO

Zadania:

KOORDYNOWANIE EVENTÓW ODSPRZEDAŻOWYCH MARKI KOSMETYCZNEJ W PERFUMERIACH SEPHORA I DOUGLAS:

  • Bieżące zarządzanie rocznym planem eventów
  • Zapewnienie pełnej dostępności narzędzi odsprzedażowych na eventach
  • Przygotowanie grafiku pracy Zespołu na każdy event
  • Monitorowanie przebiegu eventów
  • Podsumowywanie realizacji eventów i rekomendacje
  • Organizacja dodatkowych akcji odsprzedażowych

KOORDYNOWANIE FUNKCJONOWANIA DZIAŁU ORAZ BIEŻĄCE WSPARCIE GENERAL MANAGERA:

  • Prowadzenie kalendarza
  • Organizacja spotkań
  • Organizacja podróży służbowych Teamu Zarządzającego
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów

Oczekiwania:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (6 miesięcy) za pośrednictwem Manpower
  • Pracę w międzynarodowej firmie kosmetycznej
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet Benefitów - karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów
  • Pracę w lokalizacji: Warszawa Annopol

Wymagania

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Umiejętności organizacyjne
  • Dynamiczna i komunikatywna osobowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane