Devire

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-11
Data zakończenia oferty:
2018-03-11

Obsługa Klientów sklepu internetowego z j. hiszpańskim

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest firma o globalnym zasięgu, posiadająca kilkaset biur na całym świecie. Oferuje swoim pracownikom rozwój oraz miłą atmosferę pracy. Chcesz zdobywać doświadczenie w firmie, dla której liczy się człowiek? Aplikuj!
Poszukujemy osoby do obsługi sklepu internetowego Klientów indywidualnych w języku hiszpańskim Prestiżowej Marki z branży sportowej.

Nasz Klient Zapewnia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-prywatne ubezpieczenie medyczne
-kartę sportową
-niekorporacyjną strukturę firmy
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-umowę o pracę bez okresu próbnego

U Kandydatów zwracamy uwagę na
-język hiszpański w stopniu zaawansowanym
-język angielski w stopniu komunikatywnym
-wykształcenie min. średnie
-komuikatywność

Miejsce pracy / Location Warszawa