Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.,Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych

Kategoria:
Administracja biurowa
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

PŁATNY STAŻ - RECEPCJA

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie spraw administracyjnych, prowadzenie recepcji;
  • nadzór nad salkami spotkań, zastępowanie asystentki dyrektora;
  • aktywna pomoc przy organizacji akcji związanych z komunikacją wewnętrzną według rocznego planu komunikacji wewnętrznej;
  • pisanie artykułów w polskiej i angielskiej wersji językowej z organizowanych akcji komunikacyjnych;
  • zamawianie gadżetów i nadzór nad ich wydawaniem;
  • wsparcie przy organizacji corocznych konkursów PU i wyjazdów z uczestnikami;
  • obsługa Kart Benefit (zapisy/wypisy/ weryfikacja pr oraz ich tworzenie w systemie);
  • audyty tablic komunikacyjnych (tygodniowe);
  • pomoc przy organizacji spotkań dyrektora (dopilnowanie przygotowań stołówki, sprzętu etc.).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki;
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • kartę multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie;
  • pakiet szkoleń.