Gi Group Sp. z o.o.

Kategoria:
Administracja biurowa
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Specjalista ds. Administracji

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- sporządzanie zamówień, dokumentów transportowych oraz faktur
- obsługa administracyjna
- administracja obiegu dokumentów w firmie
- kontrola i aktualizacja płatności wierzycieli i dłużników
- stała współpraca z działem handlowym
- nadzór nad funkcjonowaniem biura
- współpraca z konsultantami
- zlecenia transportowe krajowe i zagraniczne

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego w mowie i w piśmie - wymóg konieczny
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dynamiczność i zdolność komunikacji
- organizacja pracy na wysokim poziomie
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dokładność i skrupulatność i kreatywność

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w młodym zespole
- umowę na zastępstwo

Proszę o dodanie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182