PZU ZDROWIE S.A.

Kategoria:
Administracja biurowa
Lokalizacja:
woj. pomorskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Doradca Linii Zdrowia PZU Zdrowie

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności,

a pomaganie sprawia Ci satysfakcję - Pracuj dla Zdrowia!

Jako Doradca powstającej w Gdańsku Linii Zdrowia będziesz:

  • umawiać wizyty lekarskie i badania naszych klientów
  • dzielić się swoją wiedzą o produktach PZU Zdrowie
  • opiekować się naszymi klientami i rozwiązywać ich problemy

Szukamy osób z minimum średnim wykształceniem.
Jeżeli masz doświadczenie w call center, to świetnie!
Jeżeli nie, chętnie nauczymy Cię wszystkiego.

W zamian proponujemy:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie z elastycznymi godzinami pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • cykl profesjonalnych szkoleń
  • rodzinną atmosferę