Adecco Poland Sp. z o.o.

Kategoria:
Administracja biurowa
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Recepcjonista/tka na zastępstwo

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
- Obsługa Klientów oraz gości przychodzących do firmy
- Współpraca z wybranymi kontrahentami
- Obsługa centrali telefonicznej
- Obsługa poczty tradycyjnej i elektronicznej oraz przesyłek kurierskich, korespondencji
- Koordynowanie przepływu dokumentów i korespondencji
- Koordynowanie spotkań w biurze

Wymagania:
- Doświadczenia w pracy związanej z obsługa klienta lub na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2)
- Dobra znajomość pakietu MS Office
- Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
- Miła aparycja
- Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:
- Współpracę w oparciu o umowę o pracę zawieraną za pośrednictwem Adecco Poland na okres 19.02.2018 - 28.02.2018 (lub dłużej)
- Pracę na pełen etat
- Dogodną lokalizację miejsca pracy- Warszawa Centrum
- Możliwość współpracy z Adecco Poland przy innych projektach

Numer referencyjny: Recz/02/2018/wa1/ms