Centrum Nauki Kopernik

Kategoria:
Administracja biurowa
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac w Dziale Kadr i Rozwoju Zawodowego w ramach projektu Naukobus

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie akt osobowych,
  • sporządzanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu płac oraz kosztów pracy,
  • weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • nadzór nad badaniami okresowymi pracowników,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy,
  • wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • znajomość Kodeksu Pracy,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności programu Excel,
  • wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne.

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość programu kadrowo-płacowego „Symfonia” oraz Płatnik,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony w wymiarze ½ etatu (02.2018 - 31.12.2018 r.),
  • pracę w prestiżowej instytucji kultury,
  • przyjazną atmosferę i inspirujące środowisko pracy,
  • benefity pracownicze (m.in. opieka medyczna, karta multisport).

„Wynagrodzenie Wykonawcy finansowane jest w ramach wspólnego programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą „Nauka dla Ciebie”, w ramach którego realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus”.

Program „Nauka dla Ciebie” finansowany jest w ramach dotacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy z dnia 29.12 2017 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2018.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez formularz aplikacyjny za pośrednictwem strony internetowej do dnia 14.02.2018 r.