Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferujacej Klientom usługi bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kontaktu z Klientem. Osoba zatrudniona na tej pozycji, będzie zajmowała się wykonywaniem połączeń informujących o możliwości przedłużenia kontraktu kredytowego oraz leasingowego, aktualizowaniem danych teleadresowych, zbieraniem zgód marketingowych oraz negocjacjami.

Brzmi interesująco? Aplikuj do nas!

Nasz Klient zapewnia:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biurowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Wynagrodzenie 17zł/h brutto.
  • Dogodną lokalizację w centrum Warszawy.
  • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w pełnym wymiarze godzin.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 6 miesięcy) – obsługa klienta, sprzedaż, praca w banku.
  • Nastawienie na osiągnie wyznaczonych celów.
  • Umiejętność negocjowania i kreatywność.
  • Skrupulatność, chęć uczenia się, dbałość o detale.

Miejsce pracy / Location Warszawa