Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Broker ubezpieczeniowy

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijającego się czołowego na rynku polskim Brokera ubezpieczeniowego poszukujemy Specjalista ds. ubezpieczeń / Broker ubezpieczeniowy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

• znajomość zakresu ubezpieczeń inwestycji, nieruchomości, budowlano-technicznych, morskich
• doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń minimum 3 lata
• mile widziane osoby posiadające licencję brokerską (lub broker w własnym protfelem Klientów)

Nasz Klient zapewnia:

• stabilną i ciekawą pracę w renomowanej firmie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju w przyjaznym i ambitnym zespole
• elastyczny czas pracy

Miejsce pracy / Location Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa

Nasz Klient zapewnia

    U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking forward to meeting Candidates who