Devire

Kategoria:
Finanse / Ekonomia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Ekspert ds. Księgowości

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla mojego klienta, globalnej firmy poszukuję Księgowej/Księgowego do działu Intercompany.

Zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Kwartalne potwierdzenie oraz uzgadnianie sald spółek powiązanych kapitałowo
  • Przygotowywanie raportów dotyczących sald Interompany
  • Dbanie o prawidłowość rozliczeń międzyokresowych
  • Realizowanie płatności na rzecz podmiotów powiązanych kapitałowo
  • Wiekowanie rozrachunków (należności oraz zobowiązań)
  • Uczestniczenie w procesach związanych z cenami transferowymi (Transfer Pricing)
  • Analiza cen transferowych na produktach grupy

Od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum trzech lat doświadczenia w obszarze księgowości w biurze rachunkowym bądź w księgowości wewnętrznej
  • Ogólnej wiedzy z zakresu rachunkowości oraz procesów księgowych
  • Bardzo dobrej (B2) znajomości j. angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Dokładności oraz profesjonalnego podejścia do powierzonych zadań

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • Wynagrodzenie: 5500-7000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Atrakcyjne benefity: masaże, zniżkę na produkty firmowe, bezpłatny parking, dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej, kursy języka angielskiego,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwośc pracy od czasu do czasu z domu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Miejsce pracy / Location Warszawa