SPRING PROFESSIONAL

Kategoria:
Marketing
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Kierownik Działu Marketingu

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

- planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy zespołu w Dziele Marketingu (trzy osoby);

- ścisła współpraca Dyrektorem Handlowym;

- koordynacja uczestnictwa firmy w konferencjach branżowych i targach również poza granicami kraju;

- ustalanie strategii komunikacyjnej z zewnętrzną agencją PR;

- współodpowiedzialność za politykę cenową;

- analiza działań konkurencji.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z marketingiem i sprzedażą;

- doświadczenie w kierowaniu zespołem;

- język angielski lub niemiecki na poziomie min. B2;

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);

- wysokie kompetencje organizacyjne, analityczne i komunikacyjne.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej, ponad 25-letniej pozycji na rynku;

- możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy;

- kulturę organizacyjną firmy rodzinnej, gdzie każdy pracownik jest WAŻNY;

- miejsce pracy zlokalizowane w centrum Wrocławia;

- umowę o pracę.