Clonex Sp. z o.o. Sp. k.

Kategoria:
Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Specjalista ds. DTP / Grafik DTP

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Drukarnia Clonex w związku z ciągłym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: grafik DTP.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
przygotowywanie do druku oraz sprawdzenie poprawności plików graficznych otrzymanych od Klienta. Są to pliki do druku: banerów, siatek, folii, plakatów oraz inne związane z drukiem wielkoformatowym i reklamą zewnętrzną.

Oferujemy: Umowę o pracę, szkolenia wstępne i okresowe, możliwość zdobycia bogatego doświadczenia, pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Miejsce pracy: Węgrzce k.Krakowa

Wymagania

Wymagania: Biegła znajomość programów graficznych: CorelDraw, Photoshop oraz Illustrator; doświadczenie oraz znajomość zagadnień DTP, doświadczenie w grafice komputerowej zdobyte podczas stałej pracy, kreatywność, zmysł estetyczny. Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych dla druku offsetowego i wielkoformatowego oraz portfolio.