Communication Art

Kategoria:
Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

ACCOUNT MANAGER

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • doświadczenia projektów z zakresu ATL/BTL
  • umiejętności budowana i utrzymywania profesjonalnych relacji z Klientami
  • kreatywności, zaangażowania i elastyczności w działaniu
  • sumienności oraz doskonałej organizacji pracy
  • skuteczności w realizacji postawionych celów oraz zdolności negocjacyjnych
  • znajomości języka angielskiego
  • biegłej znajomości oprogramowania MS Office

Wymagania

Kandydatom oferujemy:

  • pracę z Klientami branży farmaceutycznej i FMCG
  • współpracę przy realizacji ciekawych projektów
    we wszystkich kanałach komunikacji
  • wsparcie ze strony współpracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę