Gi Group Sp. z o.o.

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Kobiety i mężczyźni do kompletacji zamówień

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Kompletacja zamówień zgodnie z przygotowanym zestawieniem, praca ze skanerem
  • Obsługa systemu magazynowego, praca z dokumentami magazynowymi, dbałość o właściwy obieg dokumentów magazynowych
  • Obsługa wózka elektrycznego (uprawnienia przeprowadzane wewnętrznie)
  • Przyjęcie i rozkładanie asortymentu
  • Prace inwentaryzacyjne
  • Prace reorganizacyjne - zmiana rozmieszczenia produktów

Wymagania:

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej oraz w weekendy
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 3200 zł brutto miesięcznie
  • Dofinansowanie do wyżywienia, opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Realne możliwości awansu
  • Bezpłatny transport z Grójca i okolic
  • Miejsce pracy: Piaseczno